Alacakaranlık Fan TR | Hoşgeldiniz
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık Fan Hizmetlerine Hoşgeldiniz İyi Eğlenceler Dileriz ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Hakkında 15 Şey

2 posters
YazarMesaj
SssSerberuSssS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
SssSerberuSssS

Robert Pattinson Hakkında 15 Şey Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Hakkında 15 Şey   Robert Pattinson Hakkında 15 Şey I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:00 pm

hollywood.com yazarlarından Katie Bain’in Yeni Ay’ın çekimleri sırasında sette bulunduğu iki günde Robert Pattinson ile ilgili izlenimlerini derlediği yazısını sizler için Türkçeye çevirdik.

RPattz benimle konuşmadı. (Hiç kimse benden daha fazla hayalkırıklığına uğramış olamaz.) İşte iki gün boyunca Yeni Ay setinde dolaşarak onunla ilgili öğrenebildiğim herşey (yani neredeyse herşey):

1. Robert Pattinson şeker bir av köpeği. Pattinson’ın set sandalyesinin üstünde bir fındık ezmeli çikolota ambalajı ve sandalyenin kolunda bir kutu kola vardı. Bunları oradan çalıp e-bay’de satmayı düşündüm, ama bir sonraki gün sete gittiğimde yerlerinde değillerdi. Robert onları bitirmiş miydi? Kalanlarını atmış mıydı? Hiçbir zaman bilemeyeceğiz. Çöplerini karıştırma fikri ile ilgili notumun üstünü çizdim.

2. Ekibin geri kalanının olduğu gibi Pattinson’ın da yönetmen sandalyesinin arka tarafında filmdeki karakterinin (Edward Cullen) ismi yazıyordu. Ancak Robert’in sandalyesindeki “Edward Cullen” yazısı sarı bir bant ile kapatılmış, bantın üzerine kalın siyah kalem ile “ROBERT” yazılmıştı. Bu durumdan rüya çocuğumuzun olayları “gerçek” halleri ile algılamaktan hoşlandığını anlıyoruz.

3. Kristen Stewart, Ashley Greene ve Robert’I Volturri’lerin mekanında yapılan çekimler sırasında izledim. Bu dramatik sahnenin çekimlerinde, Robert ayak bileklerine kadar uzanan bordo renkli daha çok bornoza benzeyen bir pelerin giymişti. Kadife gibi görünüyordu, ama ona dokunmak için yeterince yaklaşamadım. Yani pelerine demek istiyorum.

4. Edward’ın romanda sadece Bella’nın kafasındaki ses olarak belirmesi, Rpattz’i büyük ekranda daha fazla görmeye aç olan hayranları hayal kırıklığına uğratacaktı. Film yapımcıları Pattinson’ın Yeni Ay’da çok az görünecek olmasının hayranları tatmin etmeyeceğini anladılar ve bu sebep ile Edward’ın Bella’ya hayal formunda görünmesine karar verdiler. Seksi, çekici hayal formunda.

5. Bu hayal sahnelerinin çekimleri büyük (sanırım bir deponun duvarı boyutlarında) yeşil bir ekran ve raylar üzerinde adamımıza doğru yavaşça yakınlaşan bir kamera gerektiriyordu. Bu çekimlerin bir tanesinde Robert’i izledim, ve çekimler sırasında herhangi bir şey söylemedi, ama bir takım ciddi yüz ifadeleri yaptı. Bu sahnelerde çok zarif gri bir takım elbise giymişti.

6. Bu hayal görüntülerinden birinin çekiminde Robert çekimlerin bir an önce bitmesine can atıyor gibi görünüyordu. Bir kaç çekimden sonra, Pattinson yönetmen Chris Weitz ile konuştu. Konuşmadan duyduğum bir bölüm:

Weitz: (Yönetmenin söyledikleri duyulmuyordu, ama yıldızımıza sahneyi bir kez daha çekmesi gerektiğini anlatıyora benziyordu)

RP: “Hayır! Tamam olur, problem değil!”

Weitz: (Sessizce konuşuyor, mimikler yapıyor.)

RP: “Kahretsin.”(Sete geri döner. Yerine geçer. Kamera etrafında dolanır. Rpattz acı dolu bir ifade ile bakar. Weitz bağırır “Kes!” Tüm bu olanlar yaklaşık yedi saniye sürer.)

7. Robert hayranlarına arkadaşça davranıyor. Victoria’yı canlandıran Rachelle Lefevre küçük kız kardeşini yıldız ile tanıştırdığında, Robert çok cana yakın davranıp, kız ile tokalaştı ve ona gülümsedi. Sonra bir kahkaha attı ve sanırım bir yerlerde bir melek kanatlandı.

8. Robert çarpıcı, sinir bozucu şekilde yakışıklı. Ayrıca bir çekici yanı var ki, o ortalıkta iken, sınır tanımaksızın setteki her kadın, ben de dahil olmak üzere, ona yaklaşmak için elinden geleni yapıyor. O bunu önemsemiyor veya fark etmiyor görünüyor.

9. Aşağıdaki resim (GQ’nun Mart sayısından) Vancouver Sound Stüdyolarında bulunan Yeni Ay yapım ofisinin duvarında asılı:

https://2img.net/r/ihimizer/img6/6448/5669455.jpg

Ayrıca ben yazıcının yanından geçerken başka Robert fotoğraflarının da basıldığını gördüm. Gerçekten. O sırada yoğun tempoda çalışılan ofisteki herkes, özellikle orada çalışan genç, çekici bayanlar, en az bizler kadar Robert’in büyüsüne kapılmış görünüyorlardı.

10. Pattinson, Stewart, Ashley Greene, Michael Sheen, Cameron Bright ve Dakota Fanning Volturri dekorlarında bir sahneyi çekerken onları izleyen Stephenie Meyer’in tam arkasında durdum. Sahne şu şekildeydi:

Edward, Bella and Alice Volturri’nin önünde duruyorlardı. Bitkin görünen Edward vampirlere doğru bir adım atar ve görünmez bir duvara çarpar. Acı ile yere düşer. Kırmızı eldivenler giymiş olan Alice ona yardım etmek için eğilir.

Bella: “Durun, durun! Ne yapıyorsanız bana yapın. Onun canını yakmayın!”

Bu sahne en az beş kez çekilde ve büyük setin en uzak noktalarından birinde durmama rağmen her seferinde Pattinson yere düşerken çıkan sesi duydum. Bu düşüş sırasında Pattinson’ın canının yanmamasına imkan yok. Adam sanatı için acı çekiyor.

11. Robert’in kadınlarla birlikte iken kendine güvenen, afili bir adam havası var. Bu başarı göğsünü açıkta bırakacak şekilde gevşek kapatılmış pelerininin bize sunduğu fiziği ile de destekleniyor. Her ne kadar vücudu tamamen vampir beyazına boyanmış da olsa, onun tarafından ısırılma riskini almaya değer.

12. Rob, rol arkadaşı Lafevre’ye göre, neden olduğu uluslararası curcunadan bağımsız olarak, gerçekten alçak gönüllü ve arkadaş canlısı bir adam.

Lafevre, “Alacakaranlık egolardan arınmış bir ortamda çekildi, ve insanı en çok rahatlatan şey, herkes olduğu gibi kaldı. Bizler dışarıya çıktığımızda rahatlıkla bir taksi çevirebiliriz, ancak Rob bizimle aynı restorantta buluşmak için CIA ajanlarına yakışır şekilde gizli davranmak zorunda, ama restoranta girdiğimizde ve masaya oturduğumuzda, herşey eskiden olduğu gibi.” diyor.

13. İnsanlar Rob’un ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Sahne müdürlerinden bir tanesi şu şekilde durumu açıklıyor, “Robert’in öğünlerini atlamaması için bana ne istediğini söyleyin, hemen hazırlatalım”.

İşte bu sanırım film yıldızı gibi davranılmak anlamına geliyor. Çünkü oradayken kimse bana ne yiyeceğimi sormadı veya yiyecek birşeyler vermedi.

14. Taylor Lautner’da bile bir Pattinson kıskançlığı var gibi. Lautner’a Jacob’da fazladan olmasını istediğin bir özelliği söyler misin dediğimde bana “Edward’ın güçlerinden birini çalmak isterdim.” dedi, görünüşe göre kurt adamlar da kıskanabiliyorlar.

15. Anlaşılması güç Kristen Stewart’I ekran dışında sadece bir kez sete doğru yürürken yanından geçtiğinde gördüm. Robert ile birlikteydi. Belki bu aralarında bir ilişki olduğuna dair söylentilerin doğru olduğunu gösteriyor. Olamaz mı? Doğru, yanyana yürümeleri aynı sahnede oynayacakları için sete birlikte gitmelerinden kaynaklanıyor.

Yani Bu Kadn Kendini Ne Sanıyor Sanki Onlardan Biri
bLeeding SpectRe
Admin
Admin
bLeeding SpectRe

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında 15 Şey   Robert Pattinson Hakkında 15 Şey I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:17 pm

Sağol Berfin xD
https://twilighttr.twilight-mania.com
SssSerberuSssS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
SssSerberuSssS

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında 15 Şey   Robert Pattinson Hakkında 15 Şey I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:42 pm

bişi değil...

Robert Pattinson Hakkında 15 Şey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson :Kristen Stewart Elbette Hoşuma Gidiyor
» " Robert Pattinson'ı Yemek İstiyorum "
» Robert Pattinson röportajı
» Robert Pattinson Adresleri (mektup)
» Robert Pattinson Bella’nın New Moon’daki halüsinasyonlarını anlatıyor...