Alacakaranlık Fan TR | Hoşgeldiniz
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık Fan Hizmetlerine Hoşgeldiniz İyi Eğlenceler Dileriz ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

" Robert Pattinson'ı Yemek İstiyorum "

YazarMesaj
SssSerberuSssS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
SssSerberuSssS

" Robert Pattinson'ı Yemek İstiyorum " Empty
MesajKonu: " Robert Pattinson'ı Yemek İstiyorum "   " Robert Pattinson'ı Yemek İstiyorum " I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 6:25 pm

Megan Fox Rob’u Yemek İstiyormuş!
Megan, gerçekten nasıl hissediyorsun?

Megan Fox, Perşembe günü gerçekleşen Comic Con’ın ardından bir kırmızı halı üzerinde gazetecilerin kendisine sorduğu hileli soruları cevapladı.

Şimdiye kadar oynadığı filmlerde en yakışıklı bulduğu rol arkadaşı kendisine sorulduğunda Fox, Transformer filminde rol alan oyuncuların hiç birinin ekranda aşk yaşadıkları Shia LeBeouf’tan daha çekici olmadığını söyledi.

Ancak sunucular daha önce Megan Fox’un “etkilendiğini” söylediği Robert Pattinson hakkında da soru sormaktan geri kalmadılar.

Öyleyse, Megan civardaki en yakışıklı vampirden hoşlanıyor mu?

Öyle görünüyor.

Megan Fox, “Robert Pattinson’ı yemek istiyorum” diyor.

Neden?

Onun “güzelliğinin” bir kısmını alabilmek için.

“Robert Pattinson kadar güzel olmak istiyorum.” Diye ekliyor.

Bazıları bunun Alacakaranlık yıldızına yapılmış bir iltifat olup, olmadığı konusunda halen tartışıyorlar.

Ancak, Pattinson’ın vurdumduymaz yapısını baz alırsak, Rober’in bunun ne anlama geldiğini önemseyeceği şüpheli…

" Robert Pattinson'ı Yemek İstiyorum "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson :"Aslında Utangaçım."
» Robert Pattinson röportajı
» Robert Pattinson
» Robert Pattinson Adresleri (mektup)
» Robert Hakkından Gerçekler