Alacakaranlık Fan TR | Hoşgeldiniz
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık Fan Hizmetlerine Hoşgeldiniz İyi Eğlenceler Dileriz ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor

2 posters
YazarMesaj
SssSerberuSssS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
SssSerberuSssS

Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor Empty
MesajKonu: Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor   Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:23 pm

Vancouver'da Eclipse için hazırlanan Kristen Stewart, spor salonunda form tuttu. Salona giderken yanında prodüksiyon ekibinden de kalabalık bir grup vardı. Bu kalabalığın sebebi Kristen'in çok bunalmasıymış. Kristen, " 19 yaşında insanlar bir park yerinde arabalarıyla kaza yapabilir ve bu nedenle kimse onlara karışmaz. Ama ben bir park yerinde arabamın içinde bekliyor olsam hemen kalabalık bir grup çevremi sarıyor ve bana Rob yada diğer şeylerle ilgili sorular sorup, çığlık atıyorlar. Ve bu hiç hoşuma gitmiyor." dedi video=

bLeeding SpectRe
Admin
Admin
bLeeding SpectRe

MesajKonu: Geri: Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor   Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:27 pm

Hmm,sağol Berfin benimde hoşuma gitmedi ..
https://twilighttr.twilight-mania.com
SssSerberuSssS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
SssSerberuSssS

MesajKonu: Geri: Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor   Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 3:38 pm

bişi değil...

Haklı kız ya altyazılısı olsa koyucaktım ama bulamadım...

Yapımcılar Kris'i Yanlız Bırakmıyor
1 sayfadaki 1 sayfası