Alacakaranlık Fan TR | Hoşgeldiniz
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık Fan Hizmetlerine Hoşgeldiniz İyi Eğlenceler Dileriz ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart

YazarMesaj
*CuLLen*
Admin
Admin
*CuLLen*

Kristen Stewart Empty
MesajKonu: Kristen Stewart   Kristen Stewart I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 2:14 am

Los Angeles, Kaliforniya'da doğmuş ve büyümüştür. Babası FOX televizyonunda yapımcıydı. Halen ailesi ile birlikte Kaliforniya'da yaşamaktadır. Annesi esasında Queensland, Australia'da Maroochydore'dan bir yazı denetimcisidir. Yedinci sınıfa kadar okula gitmiş ve sonra eğitimine mektuplarla devam etmiştir. Bir abisi vardır ve abisi,Cameron Stewart bir gitaristtir. Kristen aktör Michael Angarano ile birlikte bir ilişki yaşamış ancak hala açıklama yapılmadıysa da 2009da ayrılmıştır.Yine resmi bir açıklama olmamasına rağmen Twilight filmindeki rol arkadaşı Robert Pattinson ile çıktığı söylenilmektedir. Stewart Avustralya'da yaşamak ve çalışmaya bir isteğinin olduğunu şöyle söyleyerek belirtti; " Avustralya'da Sydney Üniversitesi'ne gitmek istiyorum. Benim annem oralı." Oyunculuğa ek olarak,Stewart ipuçları vermeye de şöyle söyleyerek ilgili; "Bu sadece şey gibi... Horozu sevmek zorundasınız, neden olmasın, biliyorsanız?"

Kristen Stewart
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart
» Robert Pattinson :Kristen Stewart Elbette Hoşuma Gidiyor
» Robert Ve Kristen Aynı Eve Taşınmıyor.