Alacakaranlık Fan TR | Hoşgeldiniz
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Twilighttr | Hepsinden farklı olan bir tarzımız var ! Sınırsız hizmete dahil olmak istiyorsanız üye olabilirsiniz.Eğer üye iseniz giriş yapabilirsiniz =)

İyi günler :]

Twilighttr YÖNETİM ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık Fan Hizmetlerine Hoşgeldiniz İyi Eğlenceler Dileriz ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstek Öneri Şikayet

2 posters
YazarMesaj
bLeeding SpectRe
Admin
Admin
bLeeding SpectRe

İstek Öneri Şikayet Empty
MesajKonu: İstek Öneri Şikayet   İstek Öneri Şikayet I_icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 8:58 pm

Bu bölümde sadece uygun görülecek kategoriler kabul edilecektir.Saçma istekler lütfen atmayın..
https://twilighttr.twilight-mania.com
SssSerberuSssS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
SssSerberuSssS

MesajKonu: Geri: İstek Öneri Şikayet   İstek Öneri Şikayet I_icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:34 pm

Benim baya fikrim var ve işe yarıcaklarına eminim

*her kitaba farklı bölüm açılmalıdır. Çünkü kitapların haberleri var ve hepsi farklı yerlerde olursa karışıklık olur

*Ve Duyurular bölümü açılmalıdır. Son konuları koyabiliriz zamanı geçtiğinde tekrar kendi bölümüne taşınır.

*Ve kendi hikayelerimiz (başlık önemli değil) diye bir konu açabiliriz. Hikaye yazan varsa koyabiliriz. Şahsen ben yazıyorum.

*resim konusu açılmalıdır. Oyuncuların resimleri gibi şeyleri koyarız

*Ve haberler bölümü gündemden uzak olmayız.

*Karakterler bölümüne alt başlıklar açamaz mıyız? ana karakterlere mesela kris, rob, taylor gibi onların haberleri daha fazla oluyor.

*Resim ve Gifler internette gördüğünüz komik veya güzel resimleri ve gifleri koyabiliriz.

*Twilight Geyik diye bir bölüm açabiliriz yazılar falan koyabiliriz.

Şimdilik bu kadar gereyini yaparsınız çok sıktım sanırım özür dilerim...

VE son değişiklik
*Şu rütbeler varya admin, co-admin, süper moderatör, moderatör, çevirmen, stajyer moderatör gibi olmaz mı ? bu sonuncusu sadece bir görüş
bLeeding SpectRe
Admin
Admin
bLeeding SpectRe

MesajKonu: Geri: İstek Öneri Şikayet   İstek Öneri Şikayet I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 11:48 am

SssSerberuSssS demiş ki:
Benim baya fikrim var ve işe yarıcaklarına eminim

*her kitaba farklı bölüm açılmalıdır. Çünkü kitapların haberleri var ve hepsi farklı yerlerde olursa karışıklık olur

*Ve Duyurular bölümü açılmalıdır. Son konuları koyabiliriz zamanı geçtiğinde tekrar kendi bölümüne taşınır.

*Ve kendi hikayelerimiz (başlık önemli değil) diye bir konu açabiliriz. Hikaye yazan varsa koyabiliriz. Şahsen ben yazıyorum.

*resim konusu açılmalıdır. Oyuncuların resimleri gibi şeyleri koyarız

*Ve haberler bölümü gündemden uzak olmayız.

*Karakterler bölümüne alt başlıklar açamaz mıyız? ana karakterlere mesela kris, rob, taylor gibi onların haberleri daha fazla oluyor.

*Resim ve Gifler internette gördüğünüz komik veya güzel resimleri ve gifleri koyabiliriz.

*Twilight Geyik diye bir bölüm açabiliriz yazılar falan koyabiliriz.

Şimdilik bu kadar gereyini yaparsınız çok sıktım sanırım özür dilerim...

VE son değişiklik
*Şu rütbeler varya admin, co-admin, süper moderatör, moderatör, çevirmen, stajyer moderatör gibi olmaz mı ? bu sonuncusu sadece bir görüş

Uygun görülen şey yapılacaktır ..
SssSerberuSssS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
SssSerberuSssS

MesajKonu: Geri: İstek Öneri Şikayet   İstek Öneri Şikayet I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 2:08 pm

Son iki şey daha

*Sohbet bölümü açabiliriz ama sadece sohbet gibi olmamalı çünküğ sohbet çok sayfa olucağı için sayfa yaçaşlıycak o yüzden muhabbet cafe gibi bir yerin içine açıp sabşt konu yapabiliriz ve yaçaşlamaya başladığında kilitler yeni konu açarız...

*Ve kitap bölümüsanırım yoktu varsa özür dilerim ben görmedim kitap tanıtımlarını yapabiliceğimiz bir yer olmalı bence...

Bu arada önerilerimi dikkate aldığınız için teşekkür ederim...
bLeeding SpectRe
Admin
Admin
bLeeding SpectRe

MesajKonu: Geri: İstek Öneri Şikayet   İstek Öneri Şikayet I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 2:13 pm

Sohbet daha sonra belki ama kitap bölümünü şimdi açıyorum..

İstek Öneri Şikayet
1 sayfadaki 1 sayfası